Томаш с препратка към Туин Пийкс: Левски не е това, което е

Наставникът на Берое вярва, че отборът му е на прав път

Старши треньорът на Берое остана доволен от своите футболисти, въпреки загубата с 0:1 от Левски на "Герена".

"Ако бяхме получили по-рано гол, може би щеше да е друго. Усетих притеснение. Имаме доста върху какво да работим още. Първите 20 минути бяха доста слаби за нашия отбор. След това успяхме да излезем от пресата. Това понакара Левски да се поприбере. Втората част пак не я започнахме по най-добрия начин. След гола ние бяхме отборът, който се опитаваше, но стихийно. Доста трябва да поработим, ако искаме да си гоним целите.

Бръсначът е много тънък. Може да залитнеш от едната крайност към другата. Да не сбъркам, играем на "Герена". Трябва да работим върху манталитета. Можем много повече. Допуснахме много брак, не печелихме първа топка... Малки, дребни детайли, които накланят везните. Нашият вратар почти нямаше намеси. Освен гола, една ситуация, в която Бандаловски изби от голлинията. Левски играха добре, бяха доста агресивни. Ние имаме да работим доста, но сме на прав път.

Ще починем първо. След това имаме две контроли. Едната е по-атрактивна за феновете. Другата ще е при затворени врати. Ще работим, трябва да работим много. Но искам да похваля футболистите си - стараят се, опитват. Ще се получи.

Нормално е отбор да допусне загуба. И Левски ще загуби. Не са това, което всички мислят, че са. Левски е гранд и е далеч от това, което трябва да представлява", коментира Томаш.

Себастиан Вия: Работихме много, головете са доста важни за мен