Реал (Мадрид) продължава наказателната си акция (ВИДЕО)

Бензема заби два гола при разгрома срещу Леганес

Реал (Мадрид) продължава без грешка от началото на сезона, след като победи Леганес с 4:1 на "Сантяго Бернабеу" в мач от третия кръг.

"Белите" са лидери в класирането с 9 т., Леганес е на 19-а позиция с 1.

Гарет Бейл откри в 17-ата минута с удар от въздуха след пас на Карвахал. Радостта на домакините обаче не трая особено дълги, тъй като в 23-ата минута Каземиро направи дузпа. Той фаулира Ерасо в наказателното поле и зад топката застана Карийо, който не сгреши - 1:1.

Само минута след почивката Карим Бензема вкара малко спорен гол. Той реализира след точен удар с глава, а при попадението му остана съмнение за фаул в атака, но такъв не беше отсъден.

В 61-ата минута френският вкара отново и уби интригата в мача. Крайното 4:1 оформи Серхио Рамос от дузпа в 66-ата минута.

Луд мач в Бергамо, Аталанта е на финал (ВИДЕО)

Тимът на Гасперини с обрат за 4:1 над Фиорентина

ОБЗОР: Манчестър Юнайтед обърна последния и измести Нюкасъл (ВИДЕО)

Капитанът Фернандеш спаси „червените дяволи“ от срам на „Олд Трафорд“ – 4:2, резултати