Кой ще е шампион на Англия?

15 септември 2018 15:32 Васил Костов

Б-отборът на Локо (Пд) набор 2007 стартира с победа

Децата от Б-отбора на Локомотив (Пд) набор 2007 стартираха в първенството с победа 0:2 над отбора на Хасково 1957. Автори на попаденията са Никола Парашиков и новото попълнение в състава на „черно-белите“ - Хатиф Каров - Ато, който бе привлечен съвсем наскоро от Спартак. Ато направи много силен мач, като освен гола той имаше и няколко асистенции. През цялата среща гостите от Локомотив диктуваха играта.

Смърфчетата поведоха още в самото начало на първата част и вкараха втория си гол малко преди края на полувремето. През втората част имаха множество пропуски, като Стоил Караджов се записа с греда и само малшансът попречи на момчетата на Илиян Иванов да постигнат още по-изразителна победа.