Кой ще е шампион на Англия?

16 September 2018 12:16 Велизар Антов

ЦСКА-София победи Левски-Раковски

Юношите на ЦСКА до 14 години победиха Левски-Раковски с 1:0 в мач от третия кръг на Столичното първенство, който се игра на стадион "Раковски".

Армейците имаха шансове да открият резултата през първата част, но след удари на Кристиан Георгиев, Георги Димитров и Браян Стефков топката не попадаше в целта. В края на полувремето Георгиев получи червен картон и "червените" доиграха мача с 10 души.

В 40-та минута падна единственото попадение в двубоя. Точен за ЦСКА беше Георги Димитров. Той имаше още няколко отлични възможности да увеличи преднината на своя отбор, но до това не се стигна и в крайна сметка ЦСКА победи с 1:0, записвайки трети успех в третия си мач от сезона и продължава без допуснат гол.

В следващия кръг ЦСКА е домакин на Царско село.

Стартов състав на ЦСКА: Броди Смит Майлс (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Браян Стефков, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Георги Димитров, Илиан Димитров, Даниел Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Давид Зафиров, Дейвид Веселинов, Васил Маринов, Пламен Пейчев, Стоян Гозе, Георги Стоименов

Старши треньор: Антон Димитров