Митов: Днес бе моментът да победим

“Изиграхме добро първо полувреме, доминирахме, но след червения картон мача стана друг"

Треньорът на Септември Николай Митов бе силно разочарован след 7-ата поредна загуба на неговия тим в Първа професионална лига. Днес софиянци паднаха с 1:2 от Витоша (Бистрица).

“Изиграхме добро първо полувреме, доминирахме, но след червения картон мача стана друг. През първата част правехме всичко, каквото трябва. Можеше да вкараме втори гол, но след картона всичко се промени. Няма да коментирам дузпата, но това бе доста ключов момент.

При 1:0 имахме ситуация на Гади и можеше да решим всичко. Ако бе отбелязал, срещата щеше да се развие по друг начин. Но и това го има във футбола. Като вкара 3 гола се радваме, като изпусне… Не е приятно да губиш. Днес бе моментът да победим и с една победа щеше да се върне увереността ни. Във всеки мач трябва да играем за победа, за да излезем от тази криза. Както казах, тя е тежка, но не непреодолима. Трябва да запишем 2-3 победи и всичко ще се оправи”, коментира Митов.
Официално: Берое и Янтра с най-солени глоби от БФС

Вижте всички решения на Дисципа

Славия на Бакеро с нов успех (ВИДЕО)

Младок влезе от пейката и вкара 2 на Септември

ОБЗОР: Спартак и Септември изпаднаха във Втора лига (ВИДЕО)

Хебър си уреди минимум бараж за оцеляване

Двама се завръщат в строя на Спартак (Варна)

Херо определи групата за мача със Септември

Септември (София) подписа с таланта Полендаков

Младокът парафира първи професионален договор

Септември (София) очаква още двама нови за старта на подготовката си

Имената им не са ясни все още

Божинов: Все още не съм футболист на Септември

"Смятам, че имам какво още да дам на българския футбол"

Септември (Сф) привлече юноша на Левски

За последно 22-годишният страж беше част от състава на Пирин (Благоевград)

ОБЗОР: Хебър зарадва с победа Ники Митов в мач №100 на специалиста и поведе във Втора лига