Какво очаквате от предстоящите два мача на България срещу Словения и Кипър?

02 октомври 2018 21:45 Васил Костов

Уникален Дибала разкъса Йънг Бойс с хеттрик, Юве с "пълен напред" (ВИДЕО+СНИМКИ)

Ювентус постигна категоричен успех при домакинството си на Йънг Бойс.  В мач от група "Н" на Шампионска лига, игран на "Алианц Стейдиъм", "бианконерите" се наложиха с класическото 3:0. По този начин "Старата госпожа" събра пълен актив от 6 точки, след 2 изиграни мача, и голова разлика 5:0.

За Ювентус участие в мача не взе голямата звезда на тима Кристиано Роналдо, който бе наказан. В герой за италианците обаче се превърна Пауло Дибала, който реализира и трите попадения.

Ювентус поведе малко след като бяха изтекли 4 минути игра. Леонардо Бонучи с фамозен пас от центъра на терена намери в наказателното поле Дибала, който с левия крак засече от въздуха за 1:0.

В 20-ата минута Ювентус по чудо не удвои аванса си. Фернандес напредна отляво и пусна в наказателното поле към връхлитащия Дибала. Последният засече от движение, но право във вратаря.

След половин час игра Ювентус вкара второ попадение. Вратарят на гостите се намеси неубедително при далечен удар, след което топката отиде в Дибала, за когото не бе никакъв проблем да я прати в мрежата за 2:0.

Няма и 3 минути след началния съдийски сигнал за втората част, домакините можеха да стигнат до класическа преднина. Дибала бе изведен сам срещу вратаря, но ударът му по диадонала срещна дясната греда. Секунди след това пък нападателят бе повален в наказателното поле, но главният съдия не посочи бялата точка.

В 69-ата минута италианците оформиха класиката в резултата. Куадрадо получи в наказателното поле и с едно пусна успоредно на голлинията. Пауло Дибала пък от непосредствена близост засече в мрежата, вкарвайки третия си гол в мача за 3:0.

10 минути по-късно ситуацията на гостите допълнително се утежни. При борба за топка Мохамед Али Камара удари с ръка в лицето Дибала, за което получи втори жълт и съответно червен картон. Така, Йънг Бойс остана с човек по-малко.

Секунди след тази ситуация, Куадрадо намери на отлична позиция в наказателно поле Кедира, който обаче стреля до дясната греда.

5 минути преди края Кийн прати топката в мрежата на гостите за четвърти път. Попадението обаче бе отменено заради засада.