Инсталирай - Novsport Alert

ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Атлетико Мадрид
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
ПCЖ
Лацио
Борусия Д

Анкета

Доволни ли сте от представянето на България в Лига на нациите?

Доволни ли сте от представянето на България в Лига на нациите?


Реклама

Facebook

05 октомври 2018 16:25 Емил Арсов
Фото: Lap.bg


ИЗВЪНРЕДНО: Насрочиха 1/8-финалите за Купата и дербито ЦСКА – Лудогорец

 

Lap.bg

Спортно-техническата комисия на Българския футболен съюз оповести програмата на 1/8-финалните срещи за Купата на България, както и в двете професионални дивизии на страната до месец декември.

От нея става ясно, че дербито между шампиона Лудогорец и ЦСКА за първенство ще се проведе на Никулден (6 декември), четвъртък, от 17:30 часа.

Както е известно, двата тима вече премериха сили веднъж в групата на майсторите този сезон. Това се случи в мач от петия кръг, игран на 19-и август, който Лудогорец спечели с минималното 1:0 в Разград.

Осминафиналите за Купата на България пък ще стартират със сблъсъка между Дунав и Локо Пд, който бе насрочен за сряда (31.X.2018 г.) от 17:30 часа, а последната среща от предстоящата фаза на надпреварата е Берое – Ботев Пд в четвъртък, първи ноември, от 19:00 часа.

Ето и цялата програма, одобрена от СТК*:

Купа България 1/8-финали:


30.10 /вторник/ Дунав Рс - Локомотив Пд 17.30  
  ЦСКА – София - Витоша 19.00 Диема спорт
31.10 /сряда/ Локомотив Сф - Септември 14.00  
  Струмска слава - Черноморец Бч 14.00  
  Етър ВТ - Верея 18.00  
  Черно море - Левски 16.00 Диема спорт
  Лудогорец - Славия 19.00 Диема спорт
01.11 /четвъртък/ Берое - Ботев Пд 19.00 Диема спорт

Програма на Първа лига от 13-ти до 20-ти кръг както следва:

Октомври

XIII кръг
26.10 /петък/ Черно море - Дунав 17.30 Нова спорт
  Левски - Верея 19.45 Диема спорт
27.10 /събота/ Локомотив Пд - Витоша 12.30 Диема спорт
  Берое - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
  Ботев Вр - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
28.10 /неделя/ Етър - Славия 15.00 Диема спорт
  Септември - Лудогорец 17.30 Диема спорт

Ноември

XІV кръг
03.11 /събота/ Дунав - Витоша 12.30 Диема спорт
  Локомотив Пд - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
  Септември - Верея 17.15 Нова спорт
04.11 /неделя/ Ботев Вр - Черно море 12.30 Диема спорт
  Левски - Ботев Пд 15.00 Диема спорт
  Етър - Лудогорец 17.30 Диема спорт
05.11/понеделник/ Берое - Славия 17.30 Диема спорт

XV кръг
09.11 /петък/ ЦСКА – София - Витоша 17.45 Диема спорт
10.11 /събота/ Ботев Пд - Септември 12.30 Диема спорт
  Черно море - Левски 15.00 Диема спорт
  Верея - Етър 17.15 Нова спорт
11.11 /неделя/ Ботев Вр - Дунав 12.15 Диема спорт
  Славия - Локомотив Пд 14.30 Диема спорт
  Лудогорец - Берое 16.45 Диема спорт

XVІ кръг
23.11 /петък/ Витоша - Славия 17.30 Диема спорт
24.11 /събота/ Септември - Черно море 12.30 Нова спорт
  Дунав - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
  Локомотив Пд - Лудогорец 17.30 Диема спорт
25.11 /неделя/ Етър - Ботев Пд 12.30 Диема спорт
  Берое - Верея 15.00 Диема спорт
  Левски - Ботев Вр 17.30 Диема спорт

Декември

XVII кръг
30.11 /петък/ Черно море - Етър 17.30 Диема спорт
01.12 /събота/ Верея - Локомотив Пд 12.30 Нова спорт
  Ботев Пд - Берое 15.00 Диема спорт
  Левски - Дунав 17.30 Диема спорт
02.12 /неделя/ Ботев Вр - Септември 12.30 Диема спорт
  Лудогорец - Витоша 15.00 Диема спорт
  Славия - ЦСКА – София 17.30 Диема спорт

XVIII кръг
04.12 /вторник/ Берое - Черно море 15.00 Диема спорт
  Локомотив Пд - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
05.12 /сряда/ Етър - Ботев Вр 15.00 Диема спорт
  Септември - Левски 17.30 Диема спорт
06.12 /четвъртък/ Витоша - Верея 12.30 Нова спорт
  Дунав - Славия 15.00 Диема спорт
  ЦСКА – София - Лудогорец 17.30 Диема спорт

XIX кръг
08.12 /събота/ Черно море - Локомотив Пд 12.30 Нова спорт
  Ботев Вр - Берое 15.00 Диема спорт
  Левски - Етър 17.30 Диема спорт
09.12 /неделя/ Септември - Дунав 12.30 Диема спорт
  Верея - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
  Лудогорец - Славия 17.30 Диема спорт
10.12/понеделник/ Ботев Пд - Витоша 17.30 Диема спорт

XX кръг
14.12 /петък/ Славия - Верея 17.30 Диема спорт
15.12 /събота/ Витоша - Черно море 12.30 Нова спорт
  Локомотив Пд - Ботев Вр 15.00 Диема спорт
  Берое - Левски 17.30 Диема спорт
16.12 /неделя/ Етър - Септември 15.00 Диема спорт
  ЦСКА – София - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
17.12/понеделник/ Дунав - Лудогорец 17.30 Диема спорт

Програма на Втора лига от 12-ти до 17-ти кръг както следва:

Октомври

XII кръг 16.00
26.10 /петък/ ЦСКА 1948 - Поморие 18.30  
27.10 /събота/ Ботев Гълъбово - Добруджа 1919  
  Струмска слава - Монтана  
  Пирин Бл - Локомотив Сф  
  Несебър - Локомотив ГО  
  Литекс - Черноморец Балч 17.00  
28.10 /неделя/ Арда Кж - Царско село 12.30 Диема спорт
29.10/понеделник/ Кариана - Лудогорец ІІ 15.00  

Ноември

XIII кръг 14.30
02.11 /петък/ Монтана - Литекс 17.30 Диема спорт
03.11 /събота/ Локомотив ГО - ЦСКА 1948  
  Добруджа 1919 - Кариана  
  Царско село - Ботев Гълъбово  
  Поморие - Арда Кж  
04.11 /неделя/ Локомотив Сф - Несебър  
  Черноморец Балч - Пирин Бл  
05.11/понеделник/ Лудогорец ІІ - Струмска слава  

XIV кръг 14.30
10.11 /събота/ Ботев Гълъбово - Поморие  
  Кариана - Царско село  
  Струмска слава - Добруджа 1919  
  Пирин Бл - Монтана  
  Несебър - Черноморец Балч  
  Локомотив ГО - Локомотив Сф  
  Литекс - Лудогорец ІІ 16.00  
12.11/понеделник/ ЦСКА 1948 - Арда Кж 17.30 Диема спорт

XV кръг 14.30
24.11 /събота/ Локомотив Сф - ЦСКА 1948  
  Черноморец Балч - Локомотив ГО  
  Добруджа 1919 - Литекс  
  Царско село - Струмска слава  
  Поморие - Кариана  
  Арда Кж - Ботев Гълъбово  
25.11 /неделя/ Лудогорец ІІ - Пирин Бл  
26.11/понеделник/ Монтана - Несебър 17.30 Диема спорт

Декември

XVI кръг 14.30
30.11 /петък/ ЦСКА 1948 - Ботев Гълъбово  
  Монтана - Локомотив ГО 16.00  
01.12 /събота/ Добруджа 1919 - Пирин Бл  
  Арда Кж - Кариана  
  Поморие - Струмска слава  
  Царско село - Литекс  
03.12/понеделник/ Лудогорец ІІ - Несебър  
  Черноморец Балч - Локомотив Сф 17.30 Диема спорт

XVII кръг 14.00
07.12 /петък/ Кариана - Ботев Гълъбово  
  Пирин Бл - Царско село 17.30 Диема спорт
08.12 /събота/ Черноморец Балч - ЦСКА 1948  
  Локомотив Сф - Монтана  
  Несебър - Добруджа 1919  
  Струмска слава - Арда Кж  
  Литекс - Поморие 15.00  
10.12/понеделник/ Локомотив ГО - Лудогорец ІІ  

*БФС си запазва правото на промени в програмата.

Програмата от 13-ти до 20-ти кръг на Първа лига и 13-ти до 17-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

гробарят
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 20:44. |
Кой го интересува промените които се правят всичко е от ден до пладне утре на рязаните ще им скимне нещо и курвите от "бфс" ще се юрнат да им угаждат или пък на говедата,бошлаф,пунтамара, изобщо да не се правят никакви програми кой когато му е удобно!
Антибиотик тире проект
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 20:36. |
На проекта у гъзо.
ЦСКА ТИРЕ СОФИЯ - ПЕДЕРАСИ
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 20:05. |
Викат ми Реалка- дълбоката...така че с хуй не може да ме уплашите!!!
Стра-а-а-а-а-а-ах
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 19:11. |
Отново ЦСКА ще играе с жертвата на "Милсами" в работен ден!?!?!?!
ЦСКА ТИРЕ СОФИЯ - ПЕДЕРАСИ
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 19:10. |
Кво значение има кога е мача с БИВШИЯ ЛИТЕКС? Когато и да е пак ще ги ебем, сперма за тях винаги се намира. те ще се научат на СТРАХОПОЧИТАНИЕ към ГРАНДА на БЪЛГАРИЯ, към ЛЮБИМИЯ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ - ЛУДОГОРЕЦ!
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 18:41. |
Арсов ни тъ ли е срам бе ? Как шъ напишеш ЦСКА минус София бре ?
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 17:34. |
На шести септември ще проведем семинар за журналисти,поканен си,даже за теб е задължително!
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 17:17. |
Дерби се играе в почивен ден
САМО ЛУДОГОРЕЦ!
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 17:17. |
НИКАКВО ДЕРБИ НЕ Е. ДОРИ И НАЙ-СЛАБИЯТ ЛУДОГОРЕЦ ЩЕ ГИ РАЗБИЕ ТЕЗИ ПРИПОЗНАВАЧИ! АБОНАТИ СА!
...
Изпратено от анонимен на 05 октомври 2018 18:13. |
Реал, не мърдай, ща ибъ! Само скимти и ме гледай в очите
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 17:00. |
В работен ден, така че да дойдат по-малко хора. Делиорманския гелосан изверг си знае работата.
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 16:45. |
Как така на 6 септември?????????????
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 16:41. |
Нагласиха го пак!!! В работен ден!

 

Още от Локомотив (Пд)

Още от Локомотив (Пд)

Актуално

21:45 19/11 България - Словения 1:1
14:30 20/11 U19: България - Гърция 0:3
19:30 20/11 Турция - Украйна 0:0
21:30 20/11 Бразилия – Камерун 1:0
21:45 20/11 Италия – САЩ 1:0
21:45 20/11 Португалия – Полша 1:1
21:45 20/11 Сърбия – Литва 4:1
21:45 20/11 Шотландия – Израел 3:2
21:45 20/11 Черна гора – Румъния 0:1
21:45 20/11 Швеция – Русия 2:0
21:45 20/11 Малта – Фарьорски о-ви 1:1
21:45 20/11 Косово – Азербайджан 4:0
22:00 20/11 Франция – Уругвай 1:0
02:00 Днес Аржентина - Мексико 2:0

Реклама

Видео

Славия - Локомотив (Пд) 1:1 Дунав - Локомотив (Пд) 1:0 Берое - Локомотив (Пд) 1:0
Славия - Локомотив (Пд) 1:1
Дунав - Локомотив (Пд) 1:0
Берое - Локомотив (Пд) 1:0

Резултати на живо

Всички мачове Още РЕЗУЛТАТИ

Футболни Прогнози

Любопитно

Фигуристка се предложи на “Playboy” СКАНДАЛНО: Съдия обещал две дузпи на Швеция Кирил Домусчиев и Лудогорец подкрепиха благородна кауза (ВИДЕО)
Фигуристка се предложи на “Playboy”
СКАНДАЛНО: Съдия обещал две дузпи на Швеция
Кирил Домусчиев и Лудогорец подкрепиха благородна кауза (ВИДЕО)

Реклама

Фото Галерия

Лудогорец с минимален успех над Берое Нов кошмар за Левски на "Тича"! Ударен жребий за Купата! Сблъсъкът Лудогорец - ЦСКА е гвоздеят на 1/4 финалите!
Лудогорец с минимален успех над Берое
Нов кошмар за Левски на "Тича"!
Ударен жребий за Купата! Сблъсъкът Лудогорец - ЦСКА е гвоздеят на 1/4 финалите!

Реклама

Още от деня

Всички новини от деня

Автоновини

Себастиан Ожие завоюва шеста титла Титла в рали стринта за Ангелов и Сивов Toyota спечели "6-те часа на Шанхай"
Себастиан Ожие завоюва шеста титла
Титла в рали стринта за Ангелов и Сивов
Toyota спечели "6-те часа на Шанхай"