Инсталирай - Novsport Alert

ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Атлетико Мадрид
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
ПCЖ
Лацио
Борусия Д

Анкета

Кой ще продължи след мегасблъсъка Барса – Юнайтед?

Кой ще продължи след мегасблъсъка Барса – Юнайтед?


Реклама

Facebook

05 октомври 2018 16:25 Емил Арсов
Фото: Lap.bg


ИЗВЪНРЕДНО: Насрочиха 1/8-финалите за Купата и дербито ЦСКА – Лудогорец

 

Lap.bg

Спортно-техническата комисия на Българския футболен съюз оповести програмата на 1/8-финалните срещи за Купата на България, както и в двете професионални дивизии на страната до месец декември.

От нея става ясно, че дербито между шампиона Лудогорец и ЦСКА за първенство ще се проведе на Никулден (6 декември), четвъртък, от 17:30 часа.

Както е известно, двата тима вече премериха сили веднъж в групата на майсторите този сезон. Това се случи в мач от петия кръг, игран на 19-и август, който Лудогорец спечели с минималното 1:0 в Разград.

Осминафиналите за Купата на България пък ще стартират със сблъсъка между Дунав и Локо Пд, който бе насрочен за сряда (31.X.2018 г.) от 17:30 часа, а последната среща от предстоящата фаза на надпреварата е Берое – Ботев Пд в четвъртък, първи ноември, от 19:00 часа.

Ето и цялата програма, одобрена от СТК*:

Купа България 1/8-финали:


30.10 /вторник/ Дунав Рс - Локомотив Пд 17.30  
  ЦСКА – София - Витоша 19.00 Диема спорт
31.10 /сряда/ Локомотив Сф - Септември 14.00  
  Струмска слава - Черноморец Бч 14.00  
  Етър ВТ - Верея 18.00  
  Черно море - Левски 16.00 Диема спорт
  Лудогорец - Славия 19.00 Диема спорт
01.11 /четвъртък/ Берое - Ботев Пд 19.00 Диема спорт

Програма на Първа лига от 13-ти до 20-ти кръг както следва:

Октомври

XIII кръг
26.10 /петък/ Черно море - Дунав 17.30 Нова спорт
  Левски - Верея 19.45 Диема спорт
27.10 /събота/ Локомотив Пд - Витоша 12.30 Диема спорт
  Берое - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
  Ботев Вр - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
28.10 /неделя/ Етър - Славия 15.00 Диема спорт
  Септември - Лудогорец 17.30 Диема спорт

Ноември

XІV кръг
03.11 /събота/ Дунав - Витоша 12.30 Диема спорт
  Локомотив Пд - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
  Септември - Верея 17.15 Нова спорт
04.11 /неделя/ Ботев Вр - Черно море 12.30 Диема спорт
  Левски - Ботев Пд 15.00 Диема спорт
  Етър - Лудогорец 17.30 Диема спорт
05.11/понеделник/ Берое - Славия 17.30 Диема спорт

XV кръг
09.11 /петък/ ЦСКА – София - Витоша 17.45 Диема спорт
10.11 /събота/ Ботев Пд - Септември 12.30 Диема спорт
  Черно море - Левски 15.00 Диема спорт
  Верея - Етър 17.15 Нова спорт
11.11 /неделя/ Ботев Вр - Дунав 12.15 Диема спорт
  Славия - Локомотив Пд 14.30 Диема спорт
  Лудогорец - Берое 16.45 Диема спорт

XVІ кръг
23.11 /петък/ Витоша - Славия 17.30 Диема спорт
24.11 /събота/ Септември - Черно море 12.30 Нова спорт
  Дунав - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
  Локомотив Пд - Лудогорец 17.30 Диема спорт
25.11 /неделя/ Етър - Ботев Пд 12.30 Диема спорт
  Берое - Верея 15.00 Диема спорт
  Левски - Ботев Вр 17.30 Диема спорт

Декември

XVII кръг
30.11 /петък/ Черно море - Етър 17.30 Диема спорт
01.12 /събота/ Верея - Локомотив Пд 12.30 Нова спорт
  Ботев Пд - Берое 15.00 Диема спорт
  Левски - Дунав 17.30 Диема спорт
02.12 /неделя/ Ботев Вр - Септември 12.30 Диема спорт
  Лудогорец - Витоша 15.00 Диема спорт
  Славия - ЦСКА – София 17.30 Диема спорт

XVIII кръг
04.12 /вторник/ Берое - Черно море 15.00 Диема спорт
  Локомотив Пд - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
05.12 /сряда/ Етър - Ботев Вр 15.00 Диема спорт
  Септември - Левски 17.30 Диема спорт
06.12 /четвъртък/ Витоша - Верея 12.30 Нова спорт
  Дунав - Славия 15.00 Диема спорт
  ЦСКА – София - Лудогорец 17.30 Диема спорт

XIX кръг
08.12 /събота/ Черно море - Локомотив Пд 12.30 Нова спорт
  Ботев Вр - Берое 15.00 Диема спорт
  Левски - Етър 17.30 Диема спорт
09.12 /неделя/ Септември - Дунав 12.30 Диема спорт
  Верея - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
  Лудогорец - Славия 17.30 Диема спорт
10.12/понеделник/ Ботев Пд - Витоша 17.30 Диема спорт

XX кръг
14.12 /петък/ Славия - Верея 17.30 Диема спорт
15.12 /събота/ Витоша - Черно море 12.30 Нова спорт
  Локомотив Пд - Ботев Вр 15.00 Диема спорт
  Берое - Левски 17.30 Диема спорт
16.12 /неделя/ Етър - Септември 15.00 Диема спорт
  ЦСКА – София - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
17.12/понеделник/ Дунав - Лудогорец 17.30 Диема спорт

Програма на Втора лига от 12-ти до 17-ти кръг както следва:

Октомври

XII кръг 16.00
26.10 /петък/ ЦСКА 1948 - Поморие 18.30  
27.10 /събота/ Ботев Гълъбово - Добруджа 1919  
  Струмска слава - Монтана  
  Пирин Бл - Локомотив Сф  
  Несебър - Локомотив ГО  
  Литекс - Черноморец Балч 17.00  
28.10 /неделя/ Арда Кж - Царско село 12.30 Диема спорт
29.10/понеделник/ Кариана - Лудогорец ІІ 15.00  

Ноември

XIII кръг 14.30
02.11 /петък/ Монтана - Литекс 17.30 Диема спорт
03.11 /събота/ Локомотив ГО - ЦСКА 1948  
  Добруджа 1919 - Кариана  
  Царско село - Ботев Гълъбово  
  Поморие - Арда Кж  
04.11 /неделя/ Локомотив Сф - Несебър  
  Черноморец Балч - Пирин Бл  
05.11/понеделник/ Лудогорец ІІ - Струмска слава  

XIV кръг 14.30
10.11 /събота/ Ботев Гълъбово - Поморие  
  Кариана - Царско село  
  Струмска слава - Добруджа 1919  
  Пирин Бл - Монтана  
  Несебър - Черноморец Балч  
  Локомотив ГО - Локомотив Сф  
  Литекс - Лудогорец ІІ 16.00  
12.11/понеделник/ ЦСКА 1948 - Арда Кж 17.30 Диема спорт

XV кръг 14.30
24.11 /събота/ Локомотив Сф - ЦСКА 1948  
  Черноморец Балч - Локомотив ГО  
  Добруджа 1919 - Литекс  
  Царско село - Струмска слава  
  Поморие - Кариана  
  Арда Кж - Ботев Гълъбово  
25.11 /неделя/ Лудогорец ІІ - Пирин Бл  
26.11/понеделник/ Монтана - Несебър 17.30 Диема спорт

Декември

XVI кръг 14.30
30.11 /петък/ ЦСКА 1948 - Ботев Гълъбово  
  Монтана - Локомотив ГО 16.00  
01.12 /събота/ Добруджа 1919 - Пирин Бл  
  Арда Кж - Кариана  
  Поморие - Струмска слава  
  Царско село - Литекс  
03.12/понеделник/ Лудогорец ІІ - Несебър  
  Черноморец Балч - Локомотив Сф 17.30 Диема спорт

XVII кръг 14.00
07.12 /петък/ Кариана - Ботев Гълъбово  
  Пирин Бл - Царско село 17.30 Диема спорт
08.12 /събота/ Черноморец Балч - ЦСКА 1948  
  Локомотив Сф - Монтана  
  Несебър - Добруджа 1919  
  Струмска слава - Арда Кж  
  Литекс - Поморие 15.00  
10.12/понеделник/ Локомотив ГО - Лудогорец ІІ  

*БФС си запазва правото на промени в програмата.

Програмата от 13-ти до 20-ти кръг на Първа лига и 13-ти до 17-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

гробарят
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 20:44. |
Кой го интересува промените които се правят всичко е от ден до пладне утре на рязаните ще им скимне нещо и курвите от "бфс" ще се юрнат да им угаждат или пък на говедата,бошлаф,пунтамара, изобщо да не се правят никакви програми кой когато му е удобно!
Антибиотик тире проект
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 20:36. |
На проекта у гъзо.
ЦСКА ТИРЕ СОФИЯ - ПЕДЕРАСИ
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 20:05. |
Викат ми Реалка- дълбоката...така че с хуй не може да ме уплашите!!!
Стра-а-а-а-а-а-ах
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 19:11. |
Отново ЦСКА ще играе с жертвата на "Милсами" в работен ден!?!?!?!
ЦСКА ТИРЕ СОФИЯ - ПЕДЕРАСИ
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 19:10. |
Кво значение има кога е мача с БИВШИЯ ЛИТЕКС? Когато и да е пак ще ги ебем, сперма за тях винаги се намира. те ще се научат на СТРАХОПОЧИТАНИЕ към ГРАНДА на БЪЛГАРИЯ, към ЛЮБИМИЯ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ - ЛУДОГОРЕЦ!
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 18:41. |
Арсов ни тъ ли е срам бе ? Как шъ напишеш ЦСКА минус София бре ?
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 17:34. |
На шести септември ще проведем семинар за журналисти,поканен си,даже за теб е задължително!
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 17:17. |
Дерби се играе в почивен ден
САМО ЛУДОГОРЕЦ!
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 17:17. |
НИКАКВО ДЕРБИ НЕ Е. ДОРИ И НАЙ-СЛАБИЯТ ЛУДОГОРЕЦ ЩЕ ГИ РАЗБИЕ ТЕЗИ ПРИПОЗНАВАЧИ! АБОНАТИ СА!
...
Изпратено от анонимен на 05 октомври 2018 18:13. |
Реал, не мърдай, ща ибъ! Само скимти и ме гледай в очите
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 17:00. |
В работен ден, така че да дойдат по-малко хора. Делиорманския гелосан изверг си знае работата.
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 16:45. |
Как така на 6 септември?????????????
...
Изпратено от Анонимен на 05 октомври 2018 16:41. |
Нагласиха го пак!!! В работен ден!

 

Още от Локомотив (Пд)

Още от Локомотив (Пд)

Актуално

17:30 18/03 Локомотив ГО - Арда 2:0
21:45 Днес Уелс - Триндад и Тобаго
21:45 Днес Германия - Сърбия

Реклама

Видео

Витоша - Локомотив (Пд) 0:3 Локомотив (Пд) - Берое 4:1 Етър – Локомотив (Пд) 2:0
Витоша - Локомотив (Пд) 0:3
Локомотив (Пд) - Берое 4:1
Етър – Локомотив (Пд) 2:0

Резултати на живо

Всички мачове Още РЕЗУЛТАТИ

Футболни Прогнози

Любопитно

Национал чака дете от миска (СНИМКИ) Звездна спортна двойка се разпадна Жена на футболист отново блесна чисто гола (СНИМКИ)
Национал чака дете от миска (СНИМКИ)
Звездна спортна двойка се разпадна
Жена на футболист отново блесна чисто гола (СНИМКИ)

Реклама

Фото Галерия

Националите се събраха в Бояна Гросмайсторски Лудогорец смълча Герена! Левски - ЦСКА 1:0
Националите се събраха в Бояна
Гросмайсторски Лудогорец смълча Герена!
Левски - ЦСКА 1:0

Реклама

Още от деня

Всички новини от деня

Автоновини

Теему Сунинен поведе след втория ден на рали Швеция Министър Кралев се срещна с шампионите от Европейския рали трофей (Балканска зона) Григор Григоров и Йордан Атанасов Фернандо Алонсо спечели 24-часовия маратон на Дайтона
Теему Сунинен поведе след втория ден на рали Швеция
Министър Кралев се срещна с шампионите от Европейския рали трофей (Балканска зона) Григор Григоров и Йордан Атанасов
Фернандо Алонсо спечели 24-часовия маратон на Дайтона