Милан продължава със силното си представяне (ВИДЕО+СНИМКИ)

Гонсало Игуаин се разписа два пъти в рамките на седем минути

Милан записа втора поредна победа в Серия „А“ и пети последователен мач без поражение, след като в двубой от осмия кръг се наложи с 3:1 над опашкаря Киево.

Гонсало Игуаин се разписа два пъти в рамките на седем минути след асистенции на Сусо. Аржентинецът беше точен в 27-ата и 34-ата минута.

Десет минути след началото на второто полувреме Сусо записа трето голово подаване в актива си, а Джакомо Бонавентура вкара за 3:0 в полза на „росонерите“ с удар извън наказателното поле.

Седем минути по-късно Киево върна едно попадение. Ветеранът Серджо Пелисиер се разписа с удар от дъгата на пеналта след грешка на защитата на домакините.

С четвъртата си поредна загуба „летящите магарета“ останаха на последното място в класирането без победа от началото на сезона и с отрицателен актив от -1 точка. Милан вече е десети с 12 точки и мач по-малко.

Лацио продължава силното си представяне от старта на шампионата. „Орлите“ от Рим спечелиха с 1:0 като домакин на Фиорентина и с 15 точки се изравниха с втория в класирането Наполи. Точен за успеха беше Чиро Имобиле в 37-ата минута. Фиорентина е на шеста позиция с 13 точки.

Сампдория записа втора поредна победа, след като спечели с 1:0 гостуването си на Аталанта. Лоренцо Тонели вкара с глава четвърт час преди края след центриране на Гастон Рамирес от корнер. „Моряците“ са четвърти в подреждането на Серия „А“ с 14 точки, докато тимът от Бергамо е 17-и с шест пункта, на точка пред последните три тима в класирането.

Чалханоглу: Това Скудето е отмъщението ми към Милан

Халфът не може да забрави отношението на феновете на "росонерите" след трансфера в градския съперник

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)