Иванов успокои: Кабов няма тежка контузия

Директорът на сините похвали Луан Виана

Изпълнителният директор на Левски Красимир Иванов успокои феновете за състоянието на юношата на клуба Атанас Кабов.

Ръководителят използва профила си във Фейсбук, за да обясни, че талантът няма тежка контузия.

Както е известно, Кабов пострада при един сблъсък по време на контролата с Локомотив София (2:0) вчера. Той претърпя удар в главата, като бе принудително заменен в 19-ата минута, след като стана ясно, че не може да продължи игра.

В края на първото полувреме младокът бе откаран с линейка от стадион „Георги Аспарухов“.

„Няколко човека питаха. Кабов няма тежка контузия“, написа Иванов.

В същото време Иванов похвали и дебютанта в тима на сините вчера Луан Виана.

„Луан Виана с първи мач за Левски. Надявам се скоро да го виждаме по-често и с голове. Днес греда го лиши от дебютен гол. Успех!”

Иначе Левски победи столичните „железничари“ с попадения на Давиде Мариани и юношата Мартин Петков. След паузата за националните тимове „сините“ гостуват на Лудогорец в Разград. Мачът е на 20 октомври от 20:00 часа.

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона