ОБЗОР: Белгия и Холандия не се победиха в Брюксел

Вижте всички резултати и репортажи от контролите, играни във вторник

Националните отбори на Белгия и Холандия приключиха при резултат 1:1 контролата помежду си, играна тази вечер в Брюксел.

Така двата тима регистрираха второ поредно реми с този резултат, след като не се победиха и в Амстердам преди две години, когато премериха сили за последно.

Сега Дрис Мертенс откри резултата още в петата минута, ала в 27-ата Мемфис Депай асистира на Арно Грьоневелд и той изравни.

Попадението бе дебютно за 21-годишния нападател на Брюж, който е роден в Нигерия и преди да започне като титуляр в контролата имаше едва 22 игрови минути за Холандия, записани тази събота при успеха с 3:0 над Германия в Лигата на нациите.

В другите по-интересни контроли, играни днес, Швеция и Словакия също направиха равенство 1:1, а Бразилия победи Аржентина с минималното 1:0 след гол в добавеното време.