Кипър навакса точка с реми в Словения (ВИДЕО)

Домакините загубиха всички шансове след три червени картона и два гола в Любляна

Отборът на Кипър взе точка от гостуването си в Словения след 1:1 в мач от Лигата на нациите и вече има 4 в своя актив, изоставайки с пет от лидерите Норвегия и България в третия поток на група С.

Гостите можеха да се поздравят и с успеха, ала допуснаха изравняване в 83-ата минута на двубоя в Любляна, приключил с цели три червени картона.

Натурализираният грък Фотис Папулис откри резултата в 37-ата минута, когато бе изведен на скорост от Ренато Маргача.

В 66-ата минута Григорис Костанос получи втори жълт картон и остави Кипър с човек по-малко, а домакините се възползваха от това в 83-ата, когато десният бек Нейц Скубиц намери отлично топката и порази далечния ъгъл с красиво воле за 1:1.

В последната минута на редовното време и Йосип Иличич получи втори жълт картон, за да възстанови численото равенство на терена, ала в 96-ата Джейсън Деметриу бе директно изгонен и Кипър финишира с деветима на терена.

След поражението словенците загубиха всички шансове за излизане от групата, докато островитяните останаха трети.

Интер Маями загуби катастрофално без Меси в състава (ВИДЕО)

Отборът на аржентинеца отстъпи с 0:4 срещу Ню Йорк Ред Булс

Ирландия изпусна Белгия, пропиля дузпа и двете страни врътнаха реми (ВИДЕО)