Локомотив Москва с трета поредна победа

Автор на първото попадение на стадион "РЖД Арена" стана Антон Миранчук

ЛокомоЛокомотив Москва победи с 2:1 Ростов в двубой от 11-ия кръг на руската Премиер лига и постигна трета поредна победа в първенството. Преди това "железничарите" се справиха с 1:0 с ЦСКА Москва и с 2:0 срещу Ахмат Грозни.

Автор на първото попадение на стадион "РЖД Арена" стана Антон Миранчук, който се разписа след асистенция на Владислав Игнатиев в 26-ата минута. Гостите изравниха само минута по-късно, след като с точен удар се отличи защитникът Сверир Игнасон.

Победата на столичани донесе грузинецът Соломон Кверквелия в 60-ата минута. Така Локомотив вече заема 4-ото място в класирането, като се изравни с Ростов и Спартак Москва, като и трите тима имат по 18 точки. Лидер е Зенит Санкт Петербург с 25.тив Москва победи с 2:1 Ростов в двубой от 11-ия кръг на руската Премиер лига и постигна трета поредна победа в първенството. Преди това "железничарите" се справиха с 1:0 с ЦСКА Москва и с 2:0 срещу Ахмат Грозни.

Победата на столичани донесе грузинецът Соломон Кверквелия в 60-ата минута. Така Локомотив вече заема 4-ото място в класирането, като се изравни с Ростов и Спартак Москва, като и трите тима имат по 18 точки. Лидер е Зенит Санкт Петербург с 25.