Домусчиев отговори на Ганчев: Изумява ме наглостта на разследван за кражба на ДДС и акцизи

Босът на Лудогорец не остана длъжен и на Спас Русев

Босът на Лудогорец Кирил Домусчиев отговори на собственика на ЦСКА Гриша Ганчев, който яростно го нападна в интевю преди няколко дни. Босът на шампионите не остана длъжен на Спас Русев за думите му след дербито, което Левски загуби с 1:2 в Разград.

Ето какво написа Домусчиев на своята страница във "Фейсбук":

"Изумяват ме словесните атаки на двамата собственици на грандовете. Г-н Русев, не Ви ли стигнаха 90 минути да вкарате гол, та опряхте до едната минута повече продължение?! Докато гледахте как е направена козирката на “Лудогорец Арена”, явно сте пропуснали да видите как Цветкович едва не откъсна крака на Натанаел. На подобен мач на любимия Ви клуб - Челси, съдията със сигурност щеше да вдигне червен картон. Моля, концентрирайте се върху вашите проблеми - игра, селекция и козирка. Съдиите са удобно оправдание! Оставете реферите на мира, както прави Лудогорец дори когато е ощетен.

А за другия - изумява ме наглостта да си признава извършени от него престъпления, за които давността е отминала. Вълкът козината си мени, но нравът - НЕ. Вярва ли му някой, при положение че този човек е разследван за кражба на ДДС и акцизи?! Лудогорец спазва феърплея и е изряден във финансово отношение. Затова не се притесняваме от каквито и да е проверки. Господа, гледайте си вашите клубове! Не се оправдавайте и не търсете проблемите, където не съществуват!
Официално: Кабаков ще свири Вечното дерби