Ясно е кой играч на Септември са набелязали от ЦСКА

Вижте кой младок ще подсили червените

Футболистът, който ЦСКА иска да вземе от Септември още през зимата, е крилото Здравко Димитров, научи „Меридиан мач", футболистът доскоро бе юношески национал, а сега е сред потенциалните избраници за младежкия отбор.

20-годишният Здравко Димитров впечатлява специалистите най-вече със силния си ляв крак. През миналия сезон той игра под наем в Локо (София), където остави отлични впечатления.

Той дори можеше да се превърне в големия герой за „железничарите", след като вкара страхотен гол в 109-ата минута на баража с Витоша (Бистрица) и почти осигури място на тима в елита, но в самия край „червено-черните" бяха застигнати, а след това се провалиха и при дузпите.

Здравко Димитров е записал 9 мача и 585 минути за Септември през настоящия сезон. Той вкара и един гол за столичния отбор, може би в най-силния му мач при разгрома с 5:1 над Черно море на стадион „Тича".

Бързото крило притежава ужасяваща за съперника левачка, с което ще напомни на „червената" публика на някои от най-големите им любимци - Христо Стоичков, Стойчо Младенов и Мартин Петров.

Заги: Сега ще разчитаме на Левски