Райо Валекано и Атлетик Б не се победиха

Мачът бе отложен от III кръг на Примера дивисион

Отборите на Райо Валекано и Атлетик Билбао не успяха да излъчат победител, завършвайки при резултат 1:1 в отложения мач помежду си от 3-ия кръг на Примера дивисион. Срещата трябваше да се изиграе на 2 септември, но бе отложена за днес заради ремонтни дейности на стадиона на "Пчеличките" - "Вайекас".

Домакините първи взеха преднина в мача в 23-ата минута чрез Хосе Анхел Поцо, който отбеляза красив гол с удар от ъгъла на наказателното поле.

В 67-ата минута Икер Муниаин възстанови равенството. Той бе най-съобразителен в при едно разбъркване в пеналта и отблизо прати топката във вратата за 1:1.

След този мач двата тима не промениха много положението си в класирането. Атлетик излезе на 17-ата позиция с 9 точки, а Райо остава в опасната зона на 19-ата позиция с 6 точки в актива си.