Антони Здравков: Бяхме разнообразни при головете (ВИДЕО)

Футболистите на Лудогорец умеят да играят и по фланговете

Треньорът на Лудогорец Антони Здравков коментира успеха на тима с 4:1 при гостуването на Септември в двубой от 13-ия кръг на Първа лига.

"Септември се възползва от една контраатака, Чандъров вкара един хубав гол, след това играхме повече с топката, но не се получи през първата част. Играта вървеше в центъра, беше трудно да отбележим.

През втората част направихме две промени, а това промени облика на отбора. Пред вратата имаше 16-18 човека, няма как да се отбележи. Футболистите на Лудогорец умеят да играят и по фланговете, и през центъра, видяхте, че бяхме разнообразни при головете.

Ако Швиерчок продължава да се труди като през тази седмица, както и като се появява на терена, ще заслужи мястото си на терена. Лудогорец не подценява нито един мач, съперник и турнир. В двубоя за Купата промените няма да бъдат драстични", заяви треньорът.

"Лудогорец е изиграл най-много мачове от цялата българска действителност, тежки мачове, и в Европа, натрупва се и умора, до момента Лудогорец държи ниво във всички турнири, в Европа ни липсват победите и точките, но сме лидер в първенството.
Има моменти които изпускаме, създаваме положения, но не ги реализираме, ще търсим промяна в някои детайли", завърши Здравков.

Капитанът на Лудогорец Антон Недялков поднови тренировки

Той се възстанови след поредната си контузия

Пьотровски: На загрявката разбрахме за загубата на ЦСКА

Халфът призна и за късмет срещу Левски

Вижте кой ще свири Лудогорец - Левски

Ето всички назначения

СЕРИЯТА ПРОДЪЛЖАВА! Лудогорец ликува на "Лаута"(ВИДЕО)

Късна драма и болезнен за Локо (Пд) герой

Лудогорец обяви кога пуска билетите за Левски

Деца и пенсионери ползват 50% намаление

Лудогорец падна от Стяуа след скандална дузпа (ВИДЕО)

"Орлите" загубиха с 2:3 в контролна среща

Дерменджиев: Има умора в нашия отбор, паузата идва навреме

"Изиграхме добър мач", каза треньорът на Лудогорец след разгрома над Локо (София)