Фенове в Казан молят Попето да се върне в Рубин

“Връщай се при нас, Ивелин”, зоват привържениците

Капитанът на България Ивелин Попов още един път получи доказателство за любовта на феновете в Казан преди мача на местния Рубин със Спартак (Москва) вчера.

Срещата от 12-ия кръг на руското първенство завърши 1:1, а Ивелин Попов игра 61 минути за гостите.

Попето започна като титуляр и беше заменен от финландския нападател Роман Ерьоменко.

Дмитрий Комбаров откри резултата в 78-ата минута от дузпа за Спартак, а домакините стигнаха до точката в 92-ата чрез Егор Сорокин.

"Няколко часа преди мача от хотела на Спартак излязоха на разходка Ивелин Попов и сръбският защитник Марко Петкович. Хората по улиците веднага разпознаха Ивелин и започнаха да го молят за селфи и автографи. Някои от тях откровено го призоваваха: “Връщай се при нас, Ивелин!”. Попов не отказа снимка на никого, но и не отговори на призивите им по никакъв начин", пише вестник “Спорт Експрес”.

Ивелин игра в Рубин през пролетта на тази година, като в 9 мача заби 4 гола.