Везенков и Олимпиакос не успяха да се справят с ЦСКА

Българинът игра 11 минути, но не успя да вкара нито точка

Везенков и Олимпиакос  не успяха да се справят с ЦСКА

Олимпиакос не успя да нанесе първо поражение на ЦСКА Москва в Евролигата този сезон. Руските "армейци" се наложиха със 69:65 мач от петия кръг на надпреварата. Олимпиакос е с актив 3 победи и 2 поражения.

Българинът Александър Везенков игра 11 минути за гръцкия тим, не успя да вкара, но овладя четири борби.

ЦСКА Москва направи много силна трета четвърт, след равностойно първо полувреме, в което дори гръцкият състав водеше.

Обратът след почивката обаче даде криле на руския състав.

Спанулис обаче не остави домакините на спокойствие и в крайна сметка с много битка резултатът бе изравнен. Олимпиакос до последно се опитваше да изкопчи победата. От наказателната линия московчани все пак си взеха своето и останаха без загуба в Евролигата.

Нандо дьо Коло игра само 10 минути в началото на мача, като Димитрис Итудис разкри, че е бил измъчван от ужасно главоболие. И това време му бе достатъчно да направи 2 асистенции и така да стигне гросмайсторска кота 500.