ОБЗОР: Царско село с нов обрат, Монтана с класика в Благоевград

Вижте всички резултати, голмайстори и класирането след съботните срещи във Втора лига

Царско село постигна втори пореден обрат във Втора лига, след като се наложи с 2:1 като гост на Кариана (Ерден) в мач от XIV кръг.

След като преди седмица водачите в класирането изоставаха вкъщи срещу Ботев Гълъбово, но в крайна сметка триумфираха с 3:1, сега повториха упражнението и далеч от дома.

Ивелин Илиев изненадващо откри резултата за предпоследните в класирането домакини в 32-ата минута, но само десет по-късно Антонио Георгиев възстанови равенството.

През второто полувреме пък Георги Минчев донесе успеха, разписвайки се в 65-ата минута от дузпа.

Така Царско село запази аванса си  на върха от 7 точки пред втория Монтана, който спечели с класическото 3:0 визитата си на Пирин в Благоевград.

Последният двубой от кръга е в понеделник – дербито между ЦСКА 1948 и Арда (Кърджали).

По традиция Novsport.com проследи на живо всички резултати в реално време.

Програма:

Понеделник, 17:30 часа: ЦСКА 1948 - Арда (Кърджали)

КЛАСИРАНЕ:

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона