Германия развали магията и се върна към победите (ВИДЕО+СНИМКИ)

Англия записа категоричното 3:0 срещу САЩ в приятелски двубой

Германия победи Русия с 3:0 в контрола играна тази вечер на „Ред Бул Арена” в Лайпциг. В предишните си две срещи немците допуснаха поражения - 1:2 от Франция и 0:3 от Холандия.

Селекцията на Йоаким Льов не срещна почти никаква съпротива днес и направи генерална репетиция за двубоя срещу Холандия на 19 ноември от турнира Лига на нациите. „Сборная” пък гостува на 18-и този месец на Швеция в същата надпревара.

Домакините започнаха ударно срещата и още в 8-ата минута излязоха напред в резултата. Керер пусна по земя в коридор за Гнадбри, който бързо намери Лерой Сане и футболистът на Манчестър Сити с точен изстрел реализира.

В 25-ата Зюле удвои преднината на своя тим. Кимих центрира от корнер, Рюдигерс се извиси над всички и отклони с глава към непокрития Зюле, след което бранителят шутира безпогрешно за 2:0.

Хавец в 40-ата изведе на чиста позиция Гнабри, който със силен удар от линията на големия пеналт направи резултата класически.

В началото на второто полувреме гостите пропуснаха чисто положение, с което можеха да намалят изоставането си. Йонов получи в наказателното поле, финтира влезлия на шпагат Рюдигер, но останал сам срещу Нойер стреля покрай левия страничен стълб.

След почивката немският тим свали оборотите, което даде възможност на гостите да заиграят по-офанзивно, но „сборная” така и не стигна до почетно попадение и срещата завърши при резултат 3:0 в полза на Германия.

Англия спечели с 3:0 контролата си срещу САЩ, която стартира в 22:00 часа българско време. Уейн Рууни влезе след почивката и записа своя 120-и мач с националната фланелка, оставайки на 5 зад рекордьора Питър Шилтън (125).

Джеси Лингард откри резултата в 25-ата минута, отбелязвайки брилянтен гол във вратата на „янките”. Футболистът на Манчестър Юнайтед отправи неспасяем диагонален удар в горния ляв ъгъл на вратата пазена от Брад Гузан.

Само две по-късно Трент Александър-Арнолд завърши атака на домакините с плътен удар по земя, увеличавайки преднината на „трите лъва”.

Калъм Уилсън оформи крайното 3:0 в 77-ата минута, като стана и първият футболист в историята на Борнемут, отбелязвал гол за Англия.

В друг приятелски двубой Ейре и Северна Ирландия не стигнаха до гол и завършиха при резултат 0:0.

3:0 Уилсън (77`)

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини