Верея вкара 5 на Локо (ГО) в контрола

Станислав Маламов се разписа два пъти за тима от елита

Верея победи с 5:1 втородивизионния Локомотив (Горна Оряховица) в приятелски двубой, който се игра на стадиона в Мъглиж.

"Червето-черните" откриха резултата още във 2-ата минута от дузпа, но след това доминацията на Верея беше тотална и старозагорци вкараха пет гола във вратата на съперника си.

Денислав Станчев изравни резултата в 5-ата минута, а до края на полувремето елитния тим направи обрата пълен, след като се разписа датския защитник Емил Йоргенсен в 32-ата минута.

След почивката Верея продължи да е по-добрият отбор на терена и заслужено отбеляза още три гола във вратата на тима от Горна Оряховица.

Станислав Мламаов вкара два гола в 53-ата и 62-ата минута, а Дино Мартинович фиксира крайното 5:1 в 77-ата.
ОФИЦИАЛНО: Обявиха програмата на осминафиналите за Купата и следващите кръгове в елита

Вижте и кога ще са мачовете от предстоящите 4 кръга във Втора лига

ТЕСЛА ЗА ФЕНОВЕТЕ: Пускат само 30 процента от капацитета на стадионите!

Решението е на служебния министър на Румен Радев

КУПА НА БЪЛГАРИЯ: ЦСКА стартира защитата на трофея в Бистрица или Пазарджик

Левски срещу Марек или Черноломец, Лудогорец може да гостува в Доброславци

ОФИЦИАЛНО: Обявиха кога ще теглят жребия за новия сезон

Клубовете ще получат информация за нововъведенията в Електронното първенство и наложената от ФИФА трансферна система