ОБЗОР: Шок за ПСЖ! Неймар и Мбапе се контузиха в контроли (РЕПОРТАЖИ)

Резултати и голмайстори от по-интересните мачове, играни тази вечер

Тежък удар понесе ПСЖ тази вечер! Двамата най-добри футболисти на тима - Неймар и Клиан Мбапе се контузиха в контроли на националните тимове на Бразилия и Франция.

Неймар беше заменен още в 9-ата минута на мача с Камерун (1:0), който се игра в английския град Милтън Кейнс. Нападателят получи болките в слабините и му беше оказана медицинска помощ. Той се завърна за кратко на терена, но малко след това се свлече на земята и вече беше ясно, че няма да може да продължи. Очаква се официално изявление за естеството на травмата.

Съотборникът му в ПСЖ Мбапе получи контузия в рамото след половин час игра за Франция срещу Уругвай на "Стад дьо Франс". Младокът беше принудително заменен от Флориан Товен. Приятелският мач в Париж беше спечелен с 1:0 от домакините, а голът вкара Оливие Жиру в 52-ата минута от дузпа.

На 28 ноември ПСЖ има решителен мач в Шампионската лига срещу Ливърпул и евентуалното отсъствие на двете му най-големи звезди би било жесток удар върху амбициите на клуба.