Каляри остава без поражение у дома (ВИДЕО)

Тимът от Сардиния завърши наравно с гостуващия Торино

Каляри и Торино направиха 0:0 в последния мач от 13-ия кръг на италианската Серия „А“.

Съперниците рядко създаваха голови положения и реално имаха възможност да стигнат до попадение само по два пъти. В края на първата част вратарят на гостите Салваторе Сиригу изби топката в гредата, а след последвалия корнер Николо Барела засече топката, но не намери целта.

След почивката в 81-ата минута Симоне Дзадза имаше страхотен шанс за „биковете“, но стражът на домакините Алесио Краньо се справи, както и минути преди края след удар на Андреа Белоти.

В крайна сметка Каляри продължава без поражение на свой терен от началото на сезона – 2 победи и 3 равенства. Тимът от Сардиния е 13-и в класирането с 15 точки, а „биковете“ са 11-и с 18.