Стоянович: Ужасен резултат, вече не знам дали имаме шанс за титла!

"С нищо не заслужавахме победата днес", заяви наставникът на Левски

Старши-треньорът на Левски Славиша Стоянович очаквано не бе доволен от равенството 2:2 със Септември и определи какво не е достигнало на неговия тим за победата. Според него "сините" са заслужили само една точка, която дойде с изравнително попадение в последния момент на домакините.

"Първо честито на Септември за заслуженото равенство. Заслужихме това, което получихме. Играхме катастрофално първото полувреме, сякаш не искахме да играме футбол. Не можеш да играеш футбол само едно полувреме, а всички 90 минути. Имахме позитивен резултат, но не знаехме как да задържаме топката. Още много много неща имаме да поправяме. Не знам защо се влиза по този начин в мач. С нищо не заслужихме победата днес, да времето е хладно, но те са професионални футболисти и трябва да играят до последно. Рано е да говорим за тенденции, не съм доволен. Това е ужасен резултат, поздравявам Септември и вече трябва да мислим за събота.

Имахме шанс да се доближим малко до върха заради директния мач на Лудогоец и ЦСКА. Не успяхме, изгубихме много точки и не знам дали можем да се борим за върха. Нямам спокойствие, когато виждам такава игра. Имахме шанс да победим с 3:1 при положението на Паулиньо и накрая допуснахме гол, Не знам какво ще прави ръководството. Спокойствието ще дойде с победи, но не и по този начин. Не знам защо темата за нвоите договори излезе тази седмица, аз казах какво желая, вече всичко опира до ръководството.", заяви Стоянович

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Официално: Столична община поиска „Герена“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона