Ивелин Попов титуляр при победа на Спартак

Московчани с класически успех

Спартак (Москва) записа класически успех с 3:0 в гостуването си на Анжи от 17-ия кръг на Премиер лигата в Русия. Титуляр за гостите бе българският национал Ивелин попов, който получи жълт картон и бе заменен в 76-ата минута от Самедов.

Точни за успеха на московчани бяха Зе Луиш в 45-ата минута от дузпа и в 84-ата минута и Луис Адриано в 55-ата минута също от дузпа.

Другите московски тимове също записаха победи днес. ЦСКА се наложи с 2:1 над Енисей с попадения на Шенников (4) и Влашич (15), а за гостите почетният гол бе дело на Комоков (54). Освен това Енисей пропусна и дузпа чрез Кичин в 62-ата минута и не успя да стигне до равенството.

Локомотив пък се наложи също с 2:1 срещу Оренбург. Там гостите поведоха с попадение на Десподович (8), но домакините стигнаха до обрат с две попадения на Джеферсън Фарфан (76 и 81).

В ранния мач за деня Криля Советов надигра с 1:0 Ростов с гол на Антон от дузпа в 11-ата минута.

Водач в класирането продължава да бъде Зенит с 34 точки и мач по-малко. ЦСКА е на 3-ата позиция с 30 точки, пред Локо и Спартак с по 28 точки.

Университатя Крайова с Петев стигна до сензационен успех над ЧФР Клуж (ВИДЕО)

Отборът на българина стигна до успех с 2:1

Мъри и Гьозтепе с грешна стъпка в Турция (ВИДЕО)