СЕНЗАЦИЯ: Олимпиакос изхвърли Милан от Лига Европа (ВИДЕО)

Гърците записаха сензационен успех в Атина

Олимпиакос постигна сензационна победа - 3:1 у дома срещу Милан в директен спор за участие на 1/16-финалите на Лига Европа. Домакините и остават трети, което означава край на учзавършиха втори в Група F тимът с 10 точки, колкото имат и "росонерите", които обаче са с по-ложи показатели астието им в евротурнирите този сезон.

Първият по-сериозен шанс в мача се откри пред Игуаин, който от страхотна позиция можеше да вкара, но Са съумя да спаси неговия удар. Минути след това стражът на домакините трябваше да се намесва и при удар на Кутроне.

В 25-ата минута и Олимпиакос имаше много добър шанс за изява след нелепа изява на Рейна, но ударът на играч на домакините срещна тялото на противников бранител.

Сисе откри за домакините в 60-ата минута, а в 70-ата минута Сапата си вкара нелеп автогол. Две минути след това той вкара в правилната вврата. Това обаче не беше достатъчно. В 81-ата минута Фортунис от дузпа бе точен за 3:1.

Дъмфрис се надява да поднови договора с Интер

Нидерландецът иска да остане още дълго на "Меаца"

Край на една ера: Легенда на Атлетик Билбао напуска след 15 години

Икер Мунияин обяви решението си в емоционално видео

Килиян Мбапе сменя позицията си в Реал Мадрид

Французинът оставя левия фланг на Винисиус

Лукаку може да остане в Рома, но само с нов наем

Челси обмисля варианта да остави белгиеца за още 12 месеца на "Олимпико"

Скандал с изнасилване разтърси Висшата лига!

Двама футболисти са задържани от полицията

Ман Сити се цели в рекорд на Манчестър Юнайтед в Шампионска лига

В момента "гражданите" са с 23 поредни мача без загуба

Германия откри специален полицейски център за Евро 2024

Той ще служи за контрол върху ситуацията в сферата на безопасността по време на турнира