Милан с чутовна издънка срещу опашкар (ВИДЕО)

"Росонерите" завършиха мача с 10 души

Болоня и Милан не се победиха в последен мач от 16-ия кръг на Серия "А". Съперниците изиграха скучноват мач, без нито едно чисто голово положение. Така логично последният съдийски сигнал прозвуча при 0:0. С поделената точка "росонерите" си остават на четвърта позиция във временното класиране, а Болоня продължава да е в зоната на изпадащите - на 18-о място.

Малко след 20-ата минута, Игуаин на два пъти стреля от границата на наказателното поле. И в двата случая обаче прати топката право във вратаря.

В 27-ата минута Родриго Паласио стреля от дистанция. Донарума обаче показа отличен рефлекс и спаси отиващата в долния му десен ъгъл топка.

В 52-ата минута Кутроне нанесе удар от дъгата пред наказателното поле, но стражът на домакините не бе затруднен и улови сигурно.
Секунди по-късно Милан организира чудесна атака. Топката стигна пред наказателното поле до Сусо, който стреля мощно, но до дясната греда.

В 76-ата минута Милан остана с човек по-малко. Тиемуе Бакайоко беше изгонен за втори жълт и съответно червен картон. Това пречупи "росонерите", които до последния съдийски сигнал не създадоха нищо пред противниковата врата.

В заключителните секунди на 4-минутното продължение Дестро стреля с глава, но в Донарума.