Ивайло Чочев с първи гол през сезона за Палермо (ВИДЕО)

Българинът бе титуляр за едва втори път през кампанията и вкара за успеха с 3:0 срещу Асколи

Ивайло Чочев отбеляза втория гол при победата на Палермо с 3:0 срещу гостуващия Асколи в среща от 18-ия кръг на италианската футболна Серия "Б".

Българинът започна като титуляр за домакините едва за втори път от началото на сезона и се разписа със силен удар за 2:0 в 73-ата минута.

Това е първо попадение за Чочев в настоящата кампания.

В 83-ата минута българският полузащитник беше заменен от Антонио Фиордилино.

Домакините поведоха в резултата след автогол на вратаря Филипо Перукини в 26-ата минута. Полякът Пжемислав Шемински оформи крайното 3:0 в 86-ата минута.

Палермо е лидер в класирането с 34 точки, пред Бреша с 31 точки. Асколи остана на 11-а позиция с 21 точки.

Аталанта изгуби стълб в защитата си за реванша с Ливърпул

Джорджо Скалвини е аут за мача на "Джевис"

Мойс: Дано Леверкузен са прекарили с бирите

Треньорът на Уест Хем с шеговит коментар преди утрешния сблъсък в Лига Европа

Неманя Матич: Аморим е човекът за Ливърпул

Сръбският халф игра рамо до рамо с португалеца в Бенфика

Лига 1 мести ПСЖ - Ница, заради Шампионската лига

Парижани трябва да играят мача си от първенството между двете срещи с Борусия Дортмунд