Докъде ще стигне Григор Димитров на Уимбълдън?

06 януари 2019 18:47 Мартин Огнянов

Олимпик (М) унизен от четвъртодивизионен отбор

Отборът на Олимпик Марсилия отпадна безславно от тунира за Купата на Франция, след като бе отстранен от четвъртодивизионния Андрезио. Аматьорите победиха с 2:0 след голове на Брис Нгвабиже и Флориан Мила с попадения във всяко едно полувреме.

Вчера отпаднаха още няколко елитни отбора - Монпелие, Анже и Ним.

От друга страна Монако продължава напред след като победи с 1:0 Кане Русийон. Единственото попадение отбеляза Муса Сила още във втората минута на срещата. Аматьорите пък останаха с човек по-малко в 18-ата минута и нямаше как да се противопоставят на монегаските.