ОБЗОР: Интер вкара шест на Беневенто за Купата (РЕПОРТАЖИ)

Наполи си осигури среща с Милан на 1/4-финалите, вижте всички резултати от днес

Интер прегази Беневенто с 6:2 в турнира за Купата на Италия и се класира на 1/4 финал, където ще играе с Лацио.

Головете да "нерадзурите" вкараха Икарди (2-дузпа), Кандрева (7 и 90), Далберт (45) и Лаутаро (48 и 66), точни за гостите бяха Инсиние (58) и Бандинели (73).

Интер тотално доминира в мача, създаде дузина голови положения, вкара шест попадения и заслужено е в следващата фаза за Купата.

Трябва да се отбележи, че наставникът на домакините Лучано Спалети бе дал почивка на част от титулярите си, но това не се отрази на играта на "нерадзурите".

Наполи спечели с 2:0 срещу Сасуоло. Домакините поведоха с гол Аркадиуш Милик в 15-ата минута. Крайният резултат оформи Фабиан Руис (74). В следващия кръг тимът на Карло Анчелоти ще се изправи срещу в Милан, който елиминира Сампдория вчера.

Торино – Фиорентина 0:2

0:1 Федерико Киеза (87)

0:2 Федерико Киеза (90+2)

Интер – Беневенто 6:2

1:0 Мауро Икарди (3-дузпа)
2:0 Антонио Кандрева (7)
3:0 Далберт (45)
4:0 Лаутаро Мартинес (48)