Седемзвезден спектакъл спря дъха на феновете! (ВИДЕО)

Вълците ликуват след лудо 4:3, Жотас отново с хеттрик и гол в добавеното време

Уулвърхемтън победи драматично с 4:3 Лестър в ранния мач от програмата на 23-ия кръг на Висшата лига.

Феновете на "Молиню" видяха поредица от обрати в резултата, но в крайна сметка любимците им си тръгнаха с всички три точки.

Срещата започна отлично за "вълците" и още в 4-та минута Жотас откри резултата. Само осем по-късно Райън Бенет удвои аванса на домакините.

Първото полувреме продължи да е под доминацията на Уулвс и преднината им можеше да е още по-изразителна на почивката. След подновяването на играта обаче Демарай Грей намали за 2:1, а четири минути по-късно Конър Коади си отбеляза злощастен автогол и върна равенството на таблото.

Уулвс отново се хвърлиха в атака и в 64-та Жотас отбеляза втория си гол за 3:2. Драмата обаче не беше приключила, след като  три минути преди края на редовното време Уес Морган засече с глава за 3:3, но отново Жотас се оказа герой за Уулвърхемтън, след като взриви трибуните с гол в третата минута на продлъжението и донесе успеха.

Така "вълците" събраха 32 точки на осмото място, докато Лестър са вече на позиция зад тях с един пункт по-малко.