Арда стартира годината с класическа победа

Кърджалийци се наложиха над Хасково

Отборът на Арда победи Хасково в контролна среща с 3:0. Двубоят се игра на градския стадион в Момчилград пред повече от 1000 зрители дошли да гледат футболистите от Кърджали. Резултатът откри новото попълнение на Арда Петър Христов в 34-тата минута. Другите две попадения бяха дело на Ахмед Осман през второто полувреме.

Наставникът на Арда Стойчо Стоев пусна в игра всички футболисти, които са на лагер, с изключение на Даниел Васев, Архан Исуф и Тодор Тодоров, които имат леки травми.

Следващата контрола е на 23.01 от 11:30 часа с отбора на Димитровград. Срещата ще се играе отново на стадиона в Момчилград.

Ето стартовия състав: Караджов, Сандев, Лозев, Крумов(кап), Кръстев, Бенгюзов, Плахов, Законов, Марчев, Петър Христов, Венцислав Христов