ПСЖ унищожи последния във Франция (ВИДЕО)

Мбапе и Кавани с хеттрик, Неймар вкара "само" два

Абсолютният доминант във френската Лига 1 ПСЖ постигна гръмка победа с 9:0 над последния Гингам. Атомното трио на „принцовете” за пореден път показа своята мощ, като Мбапе и Кавани се отчетоха с хеттрик, а Неймар вкара два. Името сред голмайсторите записа и Мюние, който бе точен в 83-ата. След срещата от 21-ия кръг ПСЖ е на върха в класирането с 53 точки, на 13 пред втория Лил. Гингам остава на последното място в таблицата с 14 точки.

Неймар даде старт на голеадата в 11-ата минута, а Килиан Мбапе добави още два за домакините до почивката – французинът бе точен в 37-ата и осем по-късно.

Истинското зрелище обаче дойде след почивката, когато парижани вдигнаха още повече оборотите и тотално унижиха своя съперник.

Кавани бързо настигна Мбапе по голове в мача и вкара два последователни – уругвайският стрелец порази целта в 59-ата и 66-ата.

Неймар вкара шестия гол в мача в 68-ата, след което Кавани (75`) и Мбапе (80`) оформиха своя хеттрик.

Финален щрих в мача сложи Мюние в 83-ата минута.

Интер Маями загуби катастрофално без Меси в състава (ВИДЕО)

Отборът на аржентинеца отстъпи с 0:4 срещу Ню Йорк Ред Булс