ОБЗОР: Виляреал продължава да се мъчи в Примера, Леванте с чиста победа (РЕПОРТАЖИ)

Вижте всички резултати и голмайстори от мачовете играни днес

Днес се изиграха се четири срещи от 20-ия кръг на Примера дивисион, а лидерът Барселона посреща Леганес у дома от 21:45 в последния мач от неделния ден.

Бетис стигна до измъчена победа с 3:2 над Жирона в първия сблъсък за деня, който стартира в 13:00 часа. Кристиян Тело откри за домакините в 12-ата, но Жирона успя до края на полувремето да обърне нещата в своя полза и поведе с 2:1.

Морон възстанови равенството в 54-ата, а победният гол отбеляза Каналес в четвъртата минута от добавеното време от дузпа.

Виляреал продължи серията си без победа в седми пореден мач, постигайки 1:1 с гостуващия Атлетик Билбао. „Жълтата подводница” дори изоставаше до 71-ата минута, но гол на Токо Екамби донесе поне точка за домакините.

В двубоите от 19:30 часа Леванте записа три точки в мача си с Валядолид, а Райо Валекано и Реал Сосиедад не се победиха, завършвайки при резултат 1:1.