Бивш левскар бележи за победа на ЦСКА 1948

Следващата проверка на "червените" ще е срещу Хебър

ЦСКА 1948 спечели и втората си зимна контрола, след като надигра с 2:1 Ботев (Гълъбово) в Свиленград. "Червените" откриха резултата чрез новото попълнение Александър Александров още в 5-ата имнута. Бившият защитник на Левски и Славия засече с глава центриране отляво на Димо Атанасов.

До края на полувремето софиянци можеха да водят и с по-голяма преднина, но пропуски направиха Божилов и юношата Андонов.

Две минути след почивката Ботев изравни след точно изпълнение на дузпа от Рангел Абушев.

ЦСКА 1948 стигна до успеха в 90-ата минута, когато 18-годишният талант от школата Зоров вкара с глава след центриране на дошлия от Ботев (Враца) Спас Георгиев за крайното 2:1.

Преди няколко дни футболистите на Петко Петков надиграха с 4:0 третодивизионния Свиленград. Следващата проверка на "червените" ще е срещу Хебър в Пазарджик. След това тимът потегля за двуседмичен лагер в Турция.