ОБЗОР: Три гола не стигнаха на Рома за победа в Бергамо (РЕПОРТАЖИ)

СПАЛ обърна Парма от 0:2 като гост, вижте резултатите и голмайсторите от днешните мачове

Рома поведе с 3:0 при гостуването си на Аталанта от 21-ия кръг на Серия "А", но не само че не спечели, а дори можеше да загуби. Мачът завърши 3:3, а тимът от Бергамо изпусна дузпа.

Един Джеко вкара два гола, а Стефан Ел Шаарауи добави още един до 40-ата минута. Още преди почивката Тимоти Кастан даде началото на обрата. През второто полувреме Рафаел Толой и Дуван Сапата оформиха равенството. Преди да вкара третия гол за "бергамаските", колумбиецът изпусна дузпа, която беше отсъдена след консултация със системата ВАР.

Не по-малко интересно беше и на стадиона в Парма. Там домакините дръпнаха с 2:0, но допуснаха пърен обрат срещу СПАЛ. Благодарение на успеха гостите се отдалечиха на 7 точки от зоната на изпадащите.