Отново загуба! Лудогорец си тръгва с наведена глава от Турция (ВИДЕО)

"Орлите" допуснаха поражение с 1:3 от Цървена звезда

Лудогорец загуби и последната си контрола в Турция, след като отстъпи с 1:3 на сръбския първенец Цървена звезда. Единственият гол за "орлите" отбеляза Вандерсон през второто полувреме. Така равносметкака за разградчани е 4 загуби и две победи за престоя си в Белек. Отборът на Антони Здравков се прибира в България в неделя (3 февруари), като се очаква самолетът да кацне в столицата малко след 15:00 часа.

Лудогорец бе тотално надигран от своя съперник през първите 45 минути на днешната контрола, като до почивката разградчани изоставаха с 0:2.

В 9-ата минута Марко Марин отправи опасен диагонален удар, но встрани от вратата.

В 31-ата отново Марин стреля от фаул, като малко не му достигна да огорчи Пламен Илиев.

Две по-късно Цървена звезда поведе в резултата. Милан Родич направи отлично центриране отляво, слагайки топката на главата на Бен, който стреля безпогрешно за 1:0.

Лудогорец отвърна с няколко добри атаки, но без завършващ удар, а в 41-ата Кешерю завърши перспективна атака с удар покрай гредата.

В 43-ата Лудогорец вече изоставаше с 0:2. Боачи бе намерен на стрелкова позиция, Моци закъсня да се върне навреме и футболистът на Звезда прати в мрежата за втори път.

„Орлите” започнаха много по-офанзивно втората част и резултатът не  закъсня. В 54-ата Страхотна контраатака завърши с двойно на Недялков и Вандерсон, като бразилецът би неспасяемо във вратата – 1:2.

В 71-ата минута Форстър се намеси решаващо при опасен удар на Вуканович и топката излезе в корнер. При последвалото центриране Пламен Илиев не се намеси добре, последва подаване на Йованович за Павков, който не сгреши от малка дистанция.

До края на двубоя нямаше повече попадения и Цървена звезда спечели спаринга с 3:1.

СЪСТАВИ:

ЛУДОГОРЕЦ: 23. Илиев, 30. Моци, 4. Сисиньо, 21. Григоре, 3. Недялков, 44. Горалски, 18. Дяков, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 28. Кешерю, 77. Попа

ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА:
Борян, Гобелич, Милунович, Бабич, Родич, Йовичич, Йованчич, Бен, Марин, Юрка, Боаки

Днешната контрола ще бъде излъчена в ефира на Диема спорт, а на живо може да гледате
ТУК!

Novsport ще проследи всички най-важни моменти от спаринга!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Лудогорец - Цървена звезда 1:3
0:1 Бен (33`)
0:2 Боачи (43`)
1:2 Вандерсон (53`)
1:3 Милан Павков (72`)

90` Край на двубоя! Лудогорец загуби с 1:3 последната си контрола!

85` Пропуск на Бабич от чиста позиция, стреляйки в аут.

72` ГОЛ! Слаба изява на Пламен Илиев и къскметлийски пас на Йоканович водят до гол на Милан Павков.

71` Прекрасна изява на Форстър, спирайки опасен удар на Вуканович.

53` ГОЛ! Прекрасно двойно на Недялков и Вандерсон завършва с красив гол на бразилеца.

46` Начало на втората част!

45` Край на първото полувреме!

43` ГОЛ! Атака през центъра на сърбите завърши с извеждащ пас за Боачи, който с точен удар по земя покачи на 2:0.

41` Опасна атака на Лудогорец, но Кешерю не успява да намери очертанието на вратата след удар по земя извън наказателното поле.

33` ГОЛ! Цървена звезда повежда в резултата след гол с глава на крилото Бен.

15` Силни първи минути за Звезда, сърбите са по-офанзивни в първия четвърт час.

1` Начало на контролата!

Звездите на България и Етър сътвориха шоу с 8 гола на "Ивайло"

Сборният отбор на Краси Балъков отстъпи пред водените от Стоичков легенди

Димитър Шалъфов: Стадион "Георги Аспарухов" не може да бъде отдаден на концесия

Вижте какво разясни председателят на СОС

Гонзо против дерби без публика: Трябва да решим проблема с футболното хулиганство

Президенът на БФС предупреди, че ако казусът не бъде решен, полицията ще затвори секторите

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"