ОБЗОР: Македонци спряха ЦСКА 1948 с гол в продължението (ВИДЕО)

Кариана победи Беласица, вижте всички резултати от мачовете, които се играха днес

ЦСКА 1948 направи 1:1 с Македония (Гьорче Петров) във втората контрола на турска земя. Българският тим откри резултата чрез Андон Гушеров в 17-ата минута, а Адеми изравни в 93-ата минута след шут от фаул. Така шестият в елитната дивизия на Македония спря победния ход на българския тим, който до този момент бе спечелил всичките си зимни контроли.

ЦСКА 1948 бе подкрепян от агитка, която пристигна от Североизточна България малко преди началото на срещата.

В първата си проверка на турска земя играчите на Петко Петков надделяха с 1:0 над узбекистанския Металург, заемащ пето място в местното първенство.

В друг друг мач от днес Кариана (Ерден) победи Беласица (Петрич) с 2:0 в село Склаве. През цялото време на мача по-добрият отбор на терена беше този на Кариана, два гола вкара Николай Дичев (16, 36).

В най-интерсния двубой днес Левски направи 1:1 срещу шампиона на Литна - Судува.