Кой ще е шампион на Англия?

12 февруари 2019 18:20 Емил Арсов

Спартак (Плевен) победи Литекс в контрола

Лидерът в Северозападната Трета лига ОФК Спартак (Плевен) победи Литекс с 2:1 в контролна среща, която се игра на стадиона в Ловеч.

Домакините получиха дузпа в 32-ата минута, но вратарят на плевенчани Иван Георгиев я спаси и остави нулевото равенство.

В последната минута на първата част Тихомир Тодоров изведе гостите напред в резултата.

Станислав Иванов удвои преднината на Спартак в 52-ата минута, а опитният централен бранител Пламен Николов върна едно попадение в 74-ата за крайното 1:2.

ЛОВЕЧ НЯМА ОТБОР В МОМЕНТА!ТОВА Е ОТБОР НА ФИРМАТА ЛИТЕКС КУПИЛА ЛИЦЕНЗА НА БОТЕВ ЛУКОВИТ,ЗА ДА НЕ ЗАГУБИ ГНОМА В ЛОВЕЧ ОБЕКТИТЕ СИ ПО ДОГОВОР С ЛОВЕШКАТА ФИРМА СПОРТ-95 КОЯТО ПАК Е НА ГНОМА.
Изпратено от Анонимен на 14 февруари 2019 13:56. |
В ЛОВЕЧ НЯМА ХОРА,ПЪК И ДА ИМА НЯКАКВИ ФЕНОВЕ ТЕ НЕ ЖЕЛАЯТ ДА ВИКАТ ЗА ФИРМАТА НА ГРИША ГАНЧЕВ.ФЕНОВЕТЕ МЕЧТАЯТ ЗА ИСТИНСКИ ОТБОР НА ГР ЛОВЕЧ ,КОЙТО ДА ПРЕДСТАВЛЯВА ГРАДА,А НЕ В НЕГО ДА ИГРАЯТ КЕЛЕМЕТОР ИЗПРАТЕН ОТ СОФИЯ УЖ ЧЕ СА ТАМ НЯКАКВИ СИ ЮНОЩИ НА ЦСКА.КОМЕНТАРА Е ДОЧУТ СЛЕД ЗАГУБАТА ОТ ТРЕТОДИВИЗИОННИЯ СПАРТАК.
Изпратено от Анонимен на 13 февруари 2019 13:13. |
Едно време грандчетата трепера от Литекс,произведохме 10-15 национала,а сега сме тия дето бихме с 8:0. И не разбирам,ЦСКА през 98=99 сами ли се биха с 8:0,едновременно 1во и 3то място ли заемат? Няма го вече славния Литекс.
Изпратено от Анонимен на 12 февруари 2019 19:28. |