Детски футболен турнир в Благоевград: Ще оставим път, който да бъде продължен!

Организатори на турнира бяха НКП на Левски и фенклуба на „сините“ в града

На истински празник се насладиха днес общо 100 деца от 10 училищни отбора, които се включиха в шестия пореден детски футболен турнир в Благоевград. В зала „Скаптопара“ малките таланти показаха страхотни умения, а шампиони станаха децата от 11 ОУ „Христо Ботев“, които надделяха над връстниците си от 2 ОУ „Димитър Благоев“ с 1:0. На трета позиция пък се класираха 5 ОУ „Георги Измирлиев“.

Като голмайстор на турнира се отличи Мартин Димитров от 11 ОУ с 5 гола.

Победителите в надпреварата бяха зарадвани освен с купа и медали и с отборна награда да посетят театралната постановка „Тайната вечеря на Дякона“.

Редом с прекрасните футболни емоции децата бяха зарадвани от ПФК Левски, като надпреварата уважиха изпълнителния директор Павел Колев и нападателя Валери Божинов, който отдели над час на малчуганите за снимки и автографи.

Талисманът „Лъвски“  пък отново бе в центъра на вниманието с неподражаемата си подкрепа към всички деца.

Организатори на турнира бяха НКП на Левски и фенклуба на „сините“ в Благоевград.