Айнтрахт и Борусия М си поделиха по една точка (ВИДЕО)

В добавеното време тимът от Мьонхенгладбах се размина с победен гол

Айнтрахт (Франкфурт) и Борусия (Мьонхенгладбах) направиха 1:1 в среща от 22-ия кръг на Бундеслигата. С тази точка гостите се утвърдиха на трета позиция, но вече изостават на 5 от втория Байерн (Мюнхен). “Орлите” пък пак са шести.

Борусия беше далеч по-добрият отбор, но направи куп пропуски и дори можеше да загуби. През първото полувреме гостите изпуснаха три много добри положения чрез Ларс Щиндъл, Торган Азар и Денис Закария.

Секунди преди почивката Айнтрахт успя изненадващо да поведе с гол на Дани да Коща, който се възползва от рикошет.

След почивката Мьонхенгладбах се хвърли в атака да търси изравняването, което даде шанс на домакините да контраатакуват. В такава ситуация в 75-ата минута Анте Ребич се оказа сам в наказателното поле на Борусия, но не уцели вратата.

В 82-ата минута, когато Закария се реваншира за пропуска си от първата част и прониза вратаря на Айнтрахт за 1:1.

В добавеното време Борусия се размина с победен гол, след като Йосип Дръмич не намери рамката от много изгодна ситуация.
Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)