Сашо Попов: Ситуацията в третия гейм не е спорна, очевадна е

"Надявам се, че тези загубени два гейма няма да са фатални за класирането"

"Стана един от добрите мачове в първенството. И ние играхме добре, и противникът игра добре, надигравахме се." Това каза треньорът на ЦСКА Александър Попов след загубата от Нефтохимик с 1:3.

"Съжалявам за изпуснатите два гейма. Сигурно ще ме питате за спорната ситуация в третия гейм, тя не е спорна ситуация, тя е очевадна. Съдията беше подведен от страничен, но това е провинциална ситуация, в която такъв бавен сервис, в средата на игрището, не спорен, не трябва да предопределя поведението на съдията, но знам, че се случват тези неща. Съжалявам за четвъртия гейм, в който доминирахме, бяхме по-добрият отбор. Надявам се, че тези загубени два гейма няма да са фатални за класирането.

Загубихме геймове, в които водим, и срещу Левски, и срещу Монтана. През първия полусезон се случваше обратното. Гледаме спортно-технически на нещата защо не се е получило - в тези моменти или не можехме да посрещаме, или вдигането ни не беше прецизно, или решенията в атака не бяха смели.

На това момче, Денис Карягин, му се радваме без лицемерие, в два мача срещу нас влиза и играе добре. Факт е, че не му обръщаме внимание. За един състезател е важно в каква зала играе и срещу кого, явно срещу ЦСКА му върви. Играхме добре, направихме един от най-добрите си мачове", коментира още Попов пред Диема спорт.