ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Всички реванши от Лига Европа

Девет от осминафиналистите вече са ясни, остават седем места за жребия в петък

В четвъртък вечер ще станат ясни всички осминафиналисти в тазгодишното издание на турнира Лига Европа.

Първи за следващата фаза се класира рекордьорът по титли от надпреверата Севиля, след като победи Лацио с 2:0 у дома и продължи напред с общ резултат 3:0.

Сега пък същото направиха и осемте отбора, които бяха домакини в ранните мачове. Арсенал не допусна втора поред изненада и отстрани БАТЕ след класическа победа у дома след шокиращата загуба в Беларус, докато Виляреал стигна до равенство вкъщи 1:1 срещу Спортинг, което бе достатъчно на "Жълтата подводница" след минималната победа в Португалия.

Междувременно Зенит отстрани Фенербахче след успех с 3:1, а Наполи не остави шансове на Цюрих след общ резултат 5:1.

Жребият за следващата фаза ще се тегли в петък. Мачовете от нея са на седми март, а реваншите – седмица по-късно. Четвъртфиналите са на 11-и и 18-и април, полуфиналите на втори и девети май, а на 29-и същия месец е големият финал на Олимпийския стадион в Баку.

Посетителите на Novsport.com могат да гледат всички реванши от 1/16-финалите чрез секция „Актуално“ в горния десен ъгъл на сайта или чрез посочените по-долу линкове:

КРАЙНИ:

Зенит – Фенербахче 3:1 (0:1)

Арсенал – 3:0 БАТЕ (0:1)

Динамо Загреб – Виктория Пилзен 3:0 (1:2)

Челси – Малмьо (2:1) ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ТУК, ОЩЕ ЛИНКОВЕ ТУК

* В скоби са резултатите от първите мачове.

Луд мач в Бергамо, Аталанта е на финал (ВИДЕО)

Тимът на Гасперини с обрат за 4:1 над Фиорентина

ОБЗОР: Манчестър Юнайтед обърна последния и измести Нюкасъл (ВИДЕО)

Капитанът Фернандеш спаси „червените дяволи“ от срам на „Олд Трафорд“ – 4:2, резултати