Септември и Витоша спукаха топката на "Васил Левски", Бадема дебютира за "тигрите"(ВИДЕО)

Нулево равенство между двата отбора

Септември и Витоша завършиха при равенство 0:0 последния мач от 23-ия кръг на Първа лига.

Срещата ще се запомни със слабото качество на футбол, което предложиха двата отбора, както и с дебюта на опитния Емил Гъргоров, който подсили състава на "тигрите" в часовете преди двубоя.

С точката Септември продължава добрата си серия - две победи и едно равенство от подновяването на борбата в Първа лига, при това без да допусне гол. Витоша пък взе първа точка през пролетта, след като стартира с две загуби.

Положенията и пред двете врати бяха кът, да не кажем, че чистите такива отсъстваха.

През първата част по-близо до попадение все пак бяха "тигрите". Те можеха да поведат в резултата, но удар на Юлиян Попев от точката на дузпата при центриране от корнер мина със сантиметри над гредата.

Второто полувреме продължи в същия дух, макар че имаше повече слизания към двете врати, но зрителите така и не видяха попадение.

По-близо до него обаче бяха играчите на Септември, които в 87-ата минута организираха добра атака по левия фланг, при която Глишик центрира остро пред вратарското поле, но Мандианго и Тилев се разминаха на сантиметри с топката.

И така, Септември - Витоша 0:0...

Септември: 21. Георгиев, 8. Галчев, 23. Дюлгеров, 24. Башлиев, 10. Чандъров, 22. Стоичков, 19. Глишик, 13. Димитров, 20. Мандианго, 16. Николов, 26. Фабиано

Витоша: 1. Василев, 2. Гочев, 10. Амзин, 14. Садула, 18. Цанков, 22. Милчев, 24. Купенов, 80. Котев, 88. Лазаров, 94. Попев, 99. Христов

-----------------------------------------------------------------------------------
90+3' - Край на срещата!

87' - Септември можеше да нанесе решителен удар в края на мача! Глишик центрира остро от левия фланг успоредно на вратата, но Мандианго и Тилев се разминаха на сантиметри с топката!

65' - Изключително скучен мач и през вторите 45 минути

46' - Начало на второто полувреме

45' - Край на първото полувреме.

35' - Първата опасна ситуация е пред вратата на Септември! Центриране от корнер позволи на Юлиян Попев да стреля от точката на дузпата, но ударът му мина със сантиметри над гредата!

10' - Нищо интересно на националния стадион "Васил Левски" в първите минути на срещата.

1' - Начало на мача!

Официално: Берое и Янтра с най-солени глоби от БФС

Вижте всички решения на Дисципа

Славия на Бакеро с нов успех (ВИДЕО)

Младок влезе от пейката и вкара 2 на Септември

ОБЗОР: Спартак и Септември изпаднаха във Втора лига (ВИДЕО)

Хебър си уреди минимум бараж за оцеляване

Двама се завръщат в строя на Спартак (Варна)

Херо определи групата за мача със Септември

Септември (София) подписа с таланта Полендаков

Младокът парафира първи професионален договор

Септември (София) очаква още двама нови за старта на подготовката си

Имената им не са ясни все още

Божинов: Все още не съм футболист на Септември

"Смятам, че имам какво още да дам на българския футбол"

Септември (Сф) привлече юноша на Левски

За последно 22-годишният страж беше част от състава на Пирин (Благоевград)

ОБЗОР: Хебър зарадва с победа Ники Митов в мач №100 на специалиста и поведе във Втора лига