Кой ще спечели сблъсъка ЦСКА – Лудогорец?

26 февруари 2019 16:57

Таекуондистите ни със 7 медала от Slovenia Open

Седем медала - 3 златни, 2 сребърни и 2 бронзови, завоюваха българските състезатели на международния турнир по олимпийско таекуондо с ранг G1 "Словения Оупън" в Любляна.

В надпреварата участваха над 1500 бойци.

Денис Димитров се справи с всичките си противници и заслужи титлата в категория до 53 кг. Другото злато донесе Ларен Нур Райчева в категория до 41 кг. при кадетките.

При юношите в категория до 55 кг. победител стана европейският шампион Даниел Ладжев.

Отново героични битки и победи дойдоха от световния шампион Александър Джорджев. Въпреки травмата на ръката, той стигна до финала и спечели сребърен медал в категория до 63 кг. при юношите.

Александра Георгиева също спечели сребърен медал при кадетките в категория до 44 кг. Бронзовите отличия за България донесоха Ина Синурлийска в категория до 47 кг. при кадетките и Диана Благоева в кат до 41 кг.