ЦСКА 1948 поднови борбата във Втора лига с победа

Отборът на Петко Петков спечели с 2:1 над Кариана

Отборът на ЦСКА 1948 победи с 2:1 Кариана (Ерден) в последния мач от първия кръг от пролетния дял на шампионата на Втора лига.

“Червените” стигнаха до успеха след две попадения през първата част, дело на Андон Гущреов от дузпа и новото попълнение Денислав Алексаднров. Гостите намалиха след почивката с гол на Ангел Бастунов, но за повече не успяха да се преборят до края на срещата.

Резултатът бе открит от домакините в 19-ата минута. Гущеров реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Сашо Александров. В 28-ата Денислав Александров удвои след разбъркване в наказателното поле.

В 57-ата минута Ангел Бастунов намали за гостите, след като довкара във вратата една избита от Емил Михайлов топка.

ЦСКА 1948 - Кариана 2:1

1:0 Гущеров (19-д)

2:0 Алексаднров (28)

2:1 Бастунов (57)

ЦСКА 1948: 33. Емил Михайлов, 25. Сашо Александров, 18. Апостол Попов, 30. Димо Атанасов, 20. Янко Сандански, 5. Петър Генчев 17. Чавдар Ивайлов, 21. Мариян Огнянов, 11. Денислав Александров, 8. Спас Георгиев, 99. Андон Гущеров

Кариана: 1. Павел Станев, 2. Ангел Цолов, 4. Цветко Иванов, 22. Стоян Предев, 20. Николай Дичев, 7. Ивелин Илиев, 97. Лионел Матадос, 10. Цветомир Тодоров, 16. Николай Николов, 17. Красимир Илиев, 99. Димитър Георгиев