ОБЗОР: Чичаритио поведе Уест Хем към фантастичен обрат (РЕПОРТАЖИ)

Вижте резултатите от днешните мачове във Висшата лига

Златната резерва Хавиер Ернандес вкара два гола в последните шест минути и по този начин помогна на Уесх Хем да спечели с 4:3 домакинския си мач срещу Хъдърсфийлд от 31-ия кръг на английската Висша лига. Чичарито се появи в игра на почивката.

Домакините поведоха след точно изпълнена дузпа от капитана си Марк Нобъл в 15-ата минута, но съперникът им обърна до 1:3. Бакуна и Грант на два пъти се разписаха за гостите. Огбона вкара за 2:3 в 75-ата минута преди да дойде времето на Чичарито.

Отборът на Маурисио Пелегрино е девети в класирането с 42 точки. Почти сигурният изпадащ Хъдърсфийлд остана на дъното с 14 точки.

Лестър постигна изключително драматична победа с 2:1 като гост на Бърнли.

Още в 4-ата минута „лисиците” останаха с човек по-малко след червен картон на Хари Магуайър, а  а победния гол падна в продължението и дбеше дело на Уес Морган.

Мадисън (33) откри за Лестър, а само пет по-късно Дуайт Макнийл изравни.