Нефтохимик като Лудогорец, бие с 6:0 в Трета лига

„Шейховете“ разгромиха Карнобат на „Лазур“

Резултатна победа записа тимът на Нефтохимик в двубой от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

На стадион Лазур "шейховете" се наложиха над гостите си от Карнобат с 6:0. Същия резултат в елита записа Лудогорец срещу Септември. От подновяването на първенството, това бе четвъртата поредна победа за момчетата на старши-треньора Диян Петков.

Първата част завърши при резултат 2:0, след точни изстрели на Цветан Филипов в 17-ата минута и Деян Христов в 34-ата минута. След почивката домакините добавиха още четири попадения във вратата на Карнобат. В 58-ама минута, за 3:0 се разписа Михаил Георгиев, а само минута по-късно Деян Христов отново бе точен за 4:0.

Петото попадение бе дело на Цветан Филипов, а няколко минути преди последния съдийски сигнал Мирослав Радев оформи окончателния резултат 6:0.

В следващия кръг „шейховете“ гостуват на Димитровград. Срещата е на 23-ти март (събота), от 15:00 часа.

Състав на Нефтохимик: Шейтанов, Милков, Жеков, Ташолов, Костов, Цонков, Божинов (55-М. Радев), Карамфилов (61-Иванов), Георгиев, Филипов, Христов (70-.К. Чахов)

Резервен състав: Каридов, Калев, Мирославов, Ц.Чахов.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили