Докъде ще стигне Григор Димитров на Уимбълдън?

17 март 2019 20:37 Николай Георгиев

Заги: Проспиваме по едно полувреме

Треньорът на Славия Златомир Загорчич сподели впечатленията си след днешното поражение на тима с 0:1 като домакин на Етър.

“Видяхме, че днес имаше доста публика. Играхме заради тези хора, които бяха на стадиона. Не стояхме добре през първото полувреме, през второто създадохме доста ситуации, но не победихме. В много мачове проспиваме едно полувреме. Това много ме ядосва. Не мога да не съм доволен от това, което показахме през втората част. Агресия във фаза защита и фаза така. Не знам дали Етър успя да отправи удар към нашата врата през второто полувреме. Всеки може да сбърка. Тони не прецени как да хване топката и затова ни вкараха гол. Липсваха ни Дарко Тасевски и Милен Гамаков. Гледаме мач за мач. Ще опитаме да побеждаваме и ако успеем да докараме до баражите за евротурнирите, ще опитаме да се класираме. Ще бъде много трудно”, коментира Заги.