Ботев Пд отстъпи пред Локо Сф в контрола

"Железничарите" с късен обрат в спаринга на базата в Коматево

Ботев Пловдив загуби с 1:2 от Локомотив София в приятелски мач на официалния терен на "Футболен комплекс Ботев 1912".

Точен за "жълто-черните" бе Кристиан Добрев, който отбеляза поредното си попадение в регулярните проверки, които треньорският щаб организира от началото на пролетния дял в първенството.

17-годишният талант се разписа след самостоятелен рейд в 65-ата минута, но в заключителните минути "канарчетата" допуснаха втородивизионния тим да обърне резултата с голове на Марио Йорданов 86-а и Тодор Чаворски 89-а минута.

Наставникът на Ботев Николай Киров не можеше да разчита на голяма част от основните си футболисти.

Ето и съставът на "канарчетата" от проверката с Локо Сф.

БОТЕВ:
Иван Чворович, Филип Филипов, Кристиан Димитров, Костадин Ничев, Лазар Марин, Радослав Апостолов, Лъчезар Балтанов, Станислав Шопов, Кристиан Добрев, Запро Динев, Иван Василев
(46' Димитър Пиргов, Еберт Кардосо, Благовест Данчев, Феребори Доре; 68' Иво Казаков; 75' Станислав Работов, Атанас Чернев)

Новият нападател на "канарчетата" е ентусиазиран от трансфера си

Ботев (Пловдив) си хареса нападател от Люксембург (видео)

Оеге-Зице ван Линген направи фурор още в квалификациите на Лигата на конференциите с 4 гола в 4 мача

Душан Керкез: Хубаво е да завършим годината с победа